Pendrive z grawerem – gadżet reklamowy

Pendrive z grawerem – gadżet reklamowy

24 maja, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Reklama jest dźwignią handlu i każdy właściciel firmy o tym wie. Reklama może przyjąć różną formę, a w ostatnim czasie bardzo popularne stały się gadżety reklamowe. Jednym z nich jest pendrive, który jest bardzo przydatnym przedmiotem.

Pendrive z grawerem

Pendrive grawerowany jest doskonałym gadżetem reklamowym, który można podarować klientowi jako gratis do zamówienia. Na pendrive można przechowywać różne pliki i dokumenty. Jest to niewielki przedmiot, który można mieć zawsze przy sobie.

Wielu właścicieli firm decyduje się na wykonanie pendrive z logiem firmy. Taki przedmiot jest często dodawany do zamówienia dla stałych klientów.

Metalowy Pendrive z grawerem

Pendrive dostępne są wielu ciekawych kształtach i wzorach. Wiele osób decyduje się na wybór metalowego pendrive, który jest znacznie bardziej wytrzymały niż plastikowy. Oczywiście są także bardzo solidne pamięci USB wykonane z tworzywa sztucznego czy drewna.

W zależności od materiału nadruk wykonywany jest różnymi metodami. Pewne jest to, że wszystkie drukarnie gwarantują wysoką jakość wydruku oraz jego odporność na ścieranie. Pendrive musi być porządnie wykonany, gdyż bardzo często noszony jest w kieszeni czy portfelu razem z monetami.

Popularne gadżety reklamowe z nadrukiem

Pendrive są świetnym produktem reklamowym, ale wybór gadżetów jest znacznie większy. W ofercie różnych sklepów można znaleźć długopisy czy notesy, na których można wykonać nadruk. Długopisy są najtańszym gadżetem i najczęściej wybieranym.

Ciekawą propozycją są notesy i kalendarze z nadrukiem. Oczywiście dodatkowo można także wykonać nadruk na koszulkach, czapeczkach i innych ubraniach. Dużą popularnością cieszą się kubki, w których można wypić pyszną poranną kawę lub herbatę.

Jaką pojemność pendrive wybrać?

Coraz więcej osób ma dużą ilość danych do przechowywania, dlatego producenci oferują pendrive o coraz większych pojemnościach. Najpopularniejsze w tym momencie są pendrive o pojemności 32 GB. Jest to pojemność, która pomieści wiele utworów muzycznych, a także i kilka filmów w jakości HD.

W razie konieczności można także zdecydować się na pendrive 64 lub nawet 128 GB. Są to już pojemności, które zmieszczą dużą ilość danych. Jako gadżet reklamowy można wybrać także pendrive 16 GB.