Czym jest program Solidworks?

Czym jest program Solidworks?

2 października, 2021 Wyłączono przez Redakcja

Pierwsza edycja Solidworks ukazała się w 1995 roku i od tego czasu użytkownicy zainstalowali już ponad 2,7 mln licencji. Większość inżynierów chętnie korzysta z projektowania w tym programie, ponieważ możliwości są naprawdę rozbudowane.

Czym jest Solidworks?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to także bardzo wydajny program. Przy jego pomocy można wygenerować widoki przekroju złożone nawet z tysięcy różnych komponentów. Solidworks cena jest także bardzo przystępna, dlatego większość osób nie powinna mieć żadnych problemów z zakupem. Należy pamiętać, że nie ma obecnie bardziej wydajnego programu CAD 3D na świecie niż solidworks licencja pozwala uruchomić program i połączyć się z serwerem aktywacji. Warto wyposażyć się w ten program, ponieważ projekty powstają zdecydowanie szybciej i charakteryzują się znacznie lepszą jakością. Należy mieć także na uwadze, że jest to system skalowalny, a to oznacza, że zawsze można doinstalować nowe moduły, kiedy tylko takie się pojawią. Nie występują błędy konwersji i przełączanie aplikacji, dlatego warto wybrać Solidworks cena jest zależna od pakietu jaki wybierzemy.

Zalety Solidworks

Najlepiej osobiście skontaktować się z biurem obsługi i wtedy program solidworks licencja zostanie nam przedstawiona szczegółowo. Szczególnie ciekawa jest licencja czasowa stanowiskowa, która pozwala użytkownikowi korzystać z programu przez minimum trzy miesiące. W tym czasie klient może dobrze zapoznać się z produktem i zdecydować, czy będzie chciał z tego korzystać dłużej. Przy licencji wieczystej stanowiskowej nie trzeba dezaktywować, ani aktywować licencji. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Solidworks może być wtedy wykorzystywany na każdym urządzeniu. Takie rozwiązanie jest możliwe, dzięki pełnej synchronizacji w ustawieniach urządzeń Solidworks. Dobrym pomysłem jest także wykupienie specjalnej subskrypcji, dzięki której klient może liczyć na wsparcie techniczne. W firmie pracują instruktorzy oraz specjaliście, którzy posiadają dyplomy i certyfikaty, dlatego spokojnie można liczyć na ich pomoc.